Below are listed the Capital Football matches without an assigned referee for the weekend of 22nd & 23rd July., 2017.
Date | Time | Ground | Home Team | Away Team | Grade |
22/07/2017 | 11:00 | ANU South 1 | ANU FC Orange | Brindabella | Men’s Division 9 |
22/07/2017 | 13:00 | ANU South 1 | ANU Blue | Woden Valley | Men’s Division 6 |
22/07/2017 | 15:00 | ANU South 1 | ANU Blue | Belnorth | Men’s Division 5 |
22/07/2017 | 13:00 | ANU South 2 | ANU FC | Belconnen United | Men’s Division 8 |
22/07/2017 | 15:00 | Bonner 1 | Gungahlin United | Woden Valley | Men’s Division 7 |
22/07/2017 | 15:00 | Bonython 101 | Lanyon United | Belconnen United | Men’s Division 1 |
22/07/2017 | 15:00 | Bonython 102 | Lanyon United | Tuggeranong United | Men’s Division 7 |
22/07/2017 | 13:00 | Braidwood 1 | Palerang United | Gungahlin United | Men’s Division 6 |
22/07/2017 | 13:00 | Calwell 202 | Brindabella | Woden Valley | Men’s Division 8 |
22/07/2017 | 13:00 | Cookbundoon 1 | GWC Stags | ANU FC | Men’s Division 2 |
22/07/2017 | 11:00 | Gundaroo | Gundaroo | ANU Blue | Men’s Division 9 |
22/07/2017 | 15:00 | Kambah 310 | Burns | Yass | Men’s Division 3 |
22/07/2017 | 13:00 | Lambert Park | Monaro Panthers | Tuggeranong United | Men’s Division 6 |
22/07/2017 | 15:00 | Lambert Park | Monaro Panthers | Tuggeranong United | Men’s Division 5 |
22/07/2017 | 13:00 | Lyneham 206 | Crossroads FC | Brindabella | Men’s Division 6 |
22/07/2017 | 15:00 | Lyneham 206 | Gungahlin Juventus | Gungahlin United | Men’s Division 5 |
22/07/2017 | 11:00 | Strikers Park | Goulburn Strikers | Majura | Men’s Division 9 |
22/07/2017 | 15:00 | Strikers Park | Goulburn Strikers | ANU FC | Men’s Division 1 |
22/07/2017 | 11:00 | Uni Canberra 1 | UC Pumas | Weston Molonglo | Men’s Division 9 |
22/07/2017 | 15:00 | Uni Canberra 5A | UC Pumas | Brindabella | Men’s Division 5 |
22/07/2017 | 13:00 | Waramanga 7 | Weston Molonglo | Yass | Men’s Division 4 |
22/07/2017 | 15:00 | Wright Park (Upper) | Monaro Panthers | Tuggeranong United | Men’s Division 1 |
23/07/2017 | 11:00 | Kambah 202 | Tuggeranong United Saints | Weston Molonglo | Men’s Masters Division 2 |
23/07/2017 | 11:00 | High Street | Queanbeyan City | Belnorth | Men’s Masters Division 3 |
23/07/2017 | 12:00 | Walker Park 3 | Yass FC | Narrabundah FC | Women’s Division 2 |
23/07/2017 | 14:00 | Walker Park 3 | Yass FC | Narrabundah FC A | Women’s Division 4 |
23/07/2017 | 12:00 | Waramanga 101 | Belsouth | UC Pumas | Women’s Division 5 |
23/07/2017 | 14:00 | Waramanga 101 | Weston Molonglo | Narrabundah | Women’s Division 4 |
23/07/2017 | 10:00 | Waramanga 103 | Majura | Weston Molonglo Spirit | Women’s Masters |
23/07/2017 | 10:00 | Waramanga 107 | Weston Molonglo Phoenix | Belnorth | Women’s Masters |
23/07/2017 | 12:00 | Waramanga 107 | Palerang United | Narrabundah FC | Women’s Division 5 |
23/07/2017 | 10:00 | Kaleen 107 | UC Pumas | Burns FC | Women’s Division 3 |
23/07/2017 | 10:00 | Kaleen 124 | Queanbeyan City | Weston Molonglo | Women’s Division 3 |
23/07/2017 | 10:00 | Kaleen 25 | Canberra Olympic | Belwest | Women’s Division 3 |
23/07/2017 | 14:00 | Kaleen 25 | Brindabella | Belnorth | Women’s Division 1 |