Matches Without a Referee 3rd/4th June

Date

Time

Ground

Home Team

Away Team

Grade

3/06/2017

13:00

ANU South 2

ANU Blue

Monaro Panthers FC

Men's Division 6

3/06/2017

15:00

ANU South 2

ANU Blue

Monaro Panthers FC

Men's Division 5

3/06/2017

13:00

ANU Willows 1

ANU FC

Canberra City

Men's Division 4

3/06/2017

15:00

ANU Willows 1

ANU FC

Canberra City

Men's Division 3

3/06/2017

13:00

Bonner 1

Gungahlin United FC

Brindabella

Men's Division 6

3/06/2017

15:00

Bonner 1

Gungahlin United FC

Brindabella

Men's Division 5

3/06/2017

13:00

Bonner 2

Gungahlin United FC

UC Pumas FC

Men's Division 2

3/06/2017

15:00

Bonner 2

Gungahlin United FC

Brindabella

Men's Division 7

3/06/2017

15:00

Bonython 102

Lanyon United

Belwest Red

Men's Division 7

3/06/2017

13:00

Braidwood 1

Palerang United FC

Crossroads FC

Men's Division 6

3/06/2017

13:00

Charnwood 101

Belwest

Yass FC

Men's Division 4

3/06/2017

15:00

Charnwood 101

Canberra Olympic FC

Yass FC

Men's Division 3

3/06/2017

15:00

Charnwood 128

Belwest White

ADFA FC

Men's Division 7

3/06/2017

11:00

Giralang 103

Belnorth

ANU Orange

Men's Division 9

3/06/2017

13:00

Giralang 102

Belnorth

Burns FC

Men's Division 8

3/06/2017

15:00 

Giralang 103

Belnorth

Burns FC

Men's Division 7

3/06/2017

15:00

Giralang 101

Belnorth

Belwest

Men's Division 5

3/06/2017

13:00

Gundaroo

Gundaroo

ADFA FC

Men's Division 8

3/06/2017

13:00

Hackett 101

Canberra City

ANU FC

Men's Division 2

3/06/2017

15:00

Kambah 201

Tuggeranong United FC

UC Pumas FC

Men's Division 1

3/06/2017

13:00

Kambah 202

Tuggeranong United FC

Burns FC

Men's Division 6

3/06/2017

15:00

Kambah 202

Tuggeranong United FC

Burns FC

Men's Division 5

3/06/2017

15:00

Kambah 310

Burns Blue

Gundaroo

Men's Division 3

3/06/2017

15:00

Lyneham 206

Gungahlin Juventus

UC Pumas FC

Men's Division 5

3/06/2017

13:00

Mawson 101

Woden Valley SC

Belwest

Men's Division 6

3/06/2017

13:00

Narrabundah 202

Narrabundah FC

Tuggeranong United FC

Men's Division 4

3/06/2017

15:00

Narrabundah 202

Narrabundah FC

Tuggeranong United FC

Men's Division 3

3/06/2017

11:00

Strikers Park

Goulburn Strikers

Gundaroo

Men's Division 9

3/06/2017

11:00

Uni Canberra 1

UC Pumas FC

Brindabella

Men's Division 9

3/06/2017

11:00

Waramanga 107

Weston Molonglo

Belsouth

Men's Division 9

3/06/2017

13:30

Waramanga 107

Weston Molonglo

GWC Stags FC

Men's Division 4

3/06/2017

13:00

Waramanga 101

Weston Molonglo

Belwest

Men's Division 2

3/06/2017

11:00

Watson 101

Majura FC

ANU Blue

Men's Division 9

3/06/2017

15:00

Wright Park (Upper)

Monaro Panthers FC

Brindabella

Men's Division 1

4/06/2017

11:00

Waramanga 108

Weston Molonglo

Monaro Panthers FC

Men's Masters Division 3

4/06/2017

11:00

Deakin 102

Woden Valley SC

Belnorth

Men's Masters Division 3

4/06/2017

9:00

Kambah 310

Burns FC

Belnorth

Men's Masters - O45

4/06/2017

9:00

Rivett 102

Weston Molonglo

Brindabella Beavers

Men's Masters - O45

4/06/2017

11:00

Harrison 201

Gungahlin White

ANU FC

Men's Masters Division 3

4/06/2017

14:00

Harrison 101

WMFC Warriors

Yass FC

Women's Division 4

4/06/2017

10:00

Harrison 102

Burns

Narrabundah

Women's Masters

4/06/2017

14:00

Harrison 102

Monaro Panthers FC

Belwest

Women's Division 4

4/06/2017

14:00

Harrison 201

Narrabundah FC A

ANU WFC Orange

Women's Division 4

4/06/2017

14:00

Waramanga 101

ADFA FC

UC Pumas FC

Women's Division 1

4/06/2017

10:00

Waramanga 102

Belwest

Lanyon United

Women's Division 3

4/06/2017

14:00

Waramanga 102

Brindabella

Belwest

Women's Division 1

4/06/2017

12:00

Walker Park 3

Yass FC

Brindabella

Women's Division 2