Matches Without a Referee 13th/14th May

Date

Time

Ground

Home Team

Away Team

Grade

13/05/2017

10:00

Kaleen Enc

Belconnen United FC

Canberra United Academy

WPL 15

13/05/2017

15:00

ANU South 1

ANU Blue

Belwest

Men's Division 5

13/05/2017

11:00

ANU South 2

ANU FC

UC Pumas FC

Men's Division 10

13/05/2017

11:00

Conder 1

Brindabella Blues FC

ANU Orange

Men's Division 9

13/05/2017

15:00

Deakin 102

Canberra Olympic FC

Gundaroo Bullocks FC

Men's Division 3

13/05/2017

11:00

Giralang 102

Belnorth

Lanyon United FC

Men's Division 10

13/05/2017

15:00

Giralang 101

Belsouth

Belnorth

Men's Division 7

13/05/2017

13:00

Gundaroo

Gundaroo Bullocks FC

Belnorth

Men's Division 8

13/05/2017

13:00

Hackett 101

Canberra City SC

Tuggeranong United FC

Men's Division 4

13/05/2017

15:00

Kambah 302

ANU FC

Burns Blue

Men's Division 3

13/05/2017

13:00

Kambah 310

Burns FC

Brindabella Blues FC

Men's Division 6

13/05/2017

15:00

Kambah 310

Burns FC

Brindabella Blues FC

Men's Division 5

13/05/2017

13:00

Lyneham 206

Crossroads FC

Tuggeranong United FC

Men's Division 6

13/05/2017

15:00

Lyneham 206

UC Pumas FC

Tuggeranong United FC

Men's Division 5

13/05/2017

15:00

Narrabundah 202

Narrabundah FC

Tuggeranong United FC

Men's Division 1

13/05/2017

13:00

Scullin 101

Belwest

Belsouth

Men's Division 2

13/05/2017

15:00

Uni Canberra 1

UC Pumas FC

Lanyon United FC

Men's Division 1

13/05/2017

11:00

Waramanga 104

Weston Molonglo

UC Pumas FC

Men's Division 9

13/05/2017

15:00

Waramanga 103

Weston Molonglo

Belwest Red

Men's Division 7

13/05/2017

11:00

Dickson 1

Majura FC

Goulburn Strikers

Men's Division 9

13/05/2017

13:00

Wright Park (Upper)

Monaro Panthers FC

Gungahlin United FC

Men's Division 6

13/05/2017

15:00

Wright Park (Upper)

Monaro Panthers FC

Gungahlin United FC

Men's Division 5

14/05/2017

10:00

O'Connor 201

Canberra Olympic FC

Belconnen United FC

Men's Masters Gold

14/05/2017

14:00

Waramanga 101

ANU WFC Blue

Monaro Panthers FC

Women's Division 4

14/05/2017

10:00

Waramanga 102

Belnorth

Burns FC

Women's Masters

14/05/2017

10:00

Waramanga 107

Weston Molonglo

Weston Molonglo Phoenix

Women's Masters

14/05/2017

14:00

Waramanga 108

Belsouth

Gungahlin United FC

Women's Division 4

14/05/2017

10:00

Kaleen 125

Burns FC

Belnorth

Women's Division 3