Matches Without a Referee 29th/30th April

Date

Time

Ground

Home Team

Away Team

Grade

29/04/2017

11:00 

ADFA 1

ADFA FC

Lanyon United FC

Men's Division 10

29/04/2017

15:00

ANU South 1

ANU Blue

Gungahlin United FC

Men's Division 5

29/04/2017

15:00 

ANU South 2

ANU FC

Lanyon United FC

Men's Division 7

29/04/2017

13:00 

ANU Willows 2

ANU FC

GWC Stags FC

Men's Division 2

29/04/2017

13:00 

Braidwood 1

Palerang United FC

Tuggeranong United FC

Men's Division 6

29/04/2017

13:00 

Calwell 201

Brindabella-A

ADFA FC

Men's Division 8

29/04/2017

15:00 

Charnwood 101

Canberra Olympic FC

Tuggeranong United FC

Men's Division 3

29/04/2017

13:00 

Gundaroo

Gundaroo Bullocks FC

Weston Molonglo

Men's Division 8

29/04/2017

15:00 

Hackett 102

UC Pumas FC

Monaro Panthers FC

Men's Division 5

29/04/2017

15:00 

Kambah 203

Tuggeranong United FC

Belwest White

Men's Division 7

29/04/2017

13:00 

Lyneham 206

Crossroads FC

Monaro Panthers FC

Men's Division 6

29/04/2017

15:00 

Rivett 1

Woden Valley SC

Belnorth

Men's Division 7

29/04/2017

15:00 

Uni Canberra 1

UC Pumas FC

Belconnen United FC

Men's Division 1

29/04/2017

11:00 

Walker Park 3

Yass FC

Belnorth

Men's Division 10

29/04/2017

13:00 

Walker Park 3

Yass FC

Weston Molonglo

Men's Division 4

29/04/2017

15:00 

Walker Park 3

Yass FC

Burns Blue

Men's Division 3

29/04/2017

11:00 

Waramanga 102

Weston Molonglo

Belnorth

Men's Division 9

29/04/2017

15:00 

Waramanga 103

Weston Molonglo

Burns FC

Men's Division 7

30/04/2017

11:00 

ANU Willows 1

ANU FC

Weston Molonglo

Men's Masters Division 3

30/04/2017

9:00 

Calwell 204

Brindabella Beavers

Canberra FC

Men's Masters - O45

30/04/2017

14:00 

Calwell 101

UC Pumas FC

Narrabundah FC

Women's Division 4

30/04/2017

12:00 

Calwell 103

Palerang United FC

Narrabundah FC A

Women's Division 4

30/04/2017

14:00 

Calwell 103

Woden Valley SC

Majura FC

Women's Division 4

30/04/2017

10:00 

Hawker (Murranji St 2)

Lanyon United FC

UC Pumas FC

Women's Division 3

30/04/2017

10:00 

Hawker (Walhallow St 1)

ANU WFC

Belnorth

Women's Division 3

30/04/2017

14:00 

Hawker (Walhallow St 3)

Majura FC

Olympic Blue

Women's Division 1

30/04/2017

12:00 

Walker Park 3

Yass FC

Lanyon United FC

Women's Division 2

30/04/2017

14:00 

Walker Park 3

Yass FC

Belsouth FC

Women's Division 4