Matches Without a Referee 22nd/23rd April

Date

Time

Ground

Home Team

Away Team

Grade

22/04/2017

13:00 

ANU Willows 1

ANU FC Men's Division 4 (None)

Tuggeranong United FC Men's Division 4 (None)

Men's Division 4

22/04/2017

15:00 

ANU Willows 1

ANU FC Men's Division 3 (None)

Tuggeranong United FC Men's Division 3 (None)

Men's Division 3

22/04/2017

11:00 

ANU Willows 2

ANU Orange Men's Division 9 (None)

Weston Molonglo Men's Division 9 (None)

Men's Division 9

22/04/2017

13:00 

Deakin 101

Woden Valley SC Men's Division 6 (None)

Brindabella Blues FC Men's Division 6 (None)

Men's Division 6

22/04/2017

11:00 

Bonython 101

Lanyon United FC Men's Division 10 (None)

Woden Valley SC Men's Division 10 (None)

Men's Division 10

22/04/2017

15:00 

Bonython 102

Lanyon United FC Men's Division 7 (None)

Woden Valley SC Men's Division 7 (None)

Men's Division 7

22/04/2017

11:00 

Calwell 204

Brindabella Blues FC Men's Division 9 (None)

Belsouth - Div 9 Men's Division 9 (None)

Men's Division 9

22/04/2017

13:00 

Calwell 204

Brindabella-A Men's Division 8 (None)

Belconnen United FC Men's Division 8 (None)

Men's Division 8

22/04/2017

15:00 

Calwell 204

Brindabella Blues FC Men's Division 7 (None)

Belsouth FC Men's Division 7 (None)

Men's Division 7

22/04/2017

15:00 

Charnwood 126

Belwest Men's Division 5 (None)

UC Pumas FC Men's Division 5 (None)

Men's Division 5

22/04/2017

13:00 

Charnwood 131

Belwest Men's Division 6 (None)

Crossroads FC Men's Division 6 (None)

Men's Division 6

22/04/2017

15:00 

Gundaroo

Gundaroo Bullocks FC Men's Division 3 (None)

Yass FC Men's Division 3 (None)

Men's Division 3

22/04/2017

15:00 

Kambah 310

Burns Blue Men's Division 3 (None)

Canberra Olympic FC Men's Division 3 (None)

Men's Division 3

22/04/2017

15:00 

Scullin 102

Belconnen United FC Men's Division 1 (None)

ANU FC Men's Division 1 (None)

Men's Division 1

22/04/2017

13:00 

Waramanga 107

Weston Molonglo Men's Division 8 (None)

Belnorth Men's Division 8 (None)

Men's Division 8

22/04/2017

13:00 

Wright Park (Upper)

Monaro Panthers FC Men's Division 6 (None)

Palerang United FC Men's Division 6 (None)

Men's Division 6

22/04/2017

15:00 

Wright Park (Upper)

Monaro Panthers FC Men's Division 5 (None)

Gungahlin Juventus Men's Division 5 (None)

Men's Division 5

23/04/2017

9:00 

Bonython 2

Lanyon Mens Masters O45

Burns Mens Masters O45

Men's Masters - O45

23/04/2017

14:00 

Harrison 102

Gungahlin United FC Women's Division 4 (None)

Woden Valley SC Women's Division 4 (None)

Women's Division 4

23/04/2017

14:00 

Harrison 103

Narrabundah FC Women's Division 4 (None)

Palerang United FC Women's Division 4 (None)

Women's Division 4

23/04/2017

10:00 

Mawson 110

Weston Molonglo Women's Division 3 (None)

Belwest Women's Division 3 (None)

Women's Division 3

23/04/2017

12:00 

Mawson 110

Lanyon United FC Women's Division 2 (None)

WMFC Force Women's Division 2 (None)

Women's Division 2